IngyenesAprohirdetes.hu

Pc nézet Regisztráció Belépés

PHP programozó, fejlesztő állás Budapesten

Hirdető: SinexrentAllas | Hirdetés azonosító: IA16936 | Ezt a hirdetést eddig ennyien látták: 1858
( 0 Szavazatok )

Kínál - Eladó
Hirdetés adatok

Ország: Magyarország

Megye: Budapest

Település (Kerület): Bp

Irányítószám: 1148

Telefonszám: 000000000

További információk
Feladatok:
Egyedi nemzetközi portál rendszer fejlesztése, továbbfejlesztése PHP és javascript nyelven
Webes értékesítési rendszerek fejlesztése
Egyedi internetes megoldások fejlesztése

Elvárások:
Minimum két éves PHP fejlesztői tapasztalat
SQL adatbáziskezelők alapos ismerete ( MySQL )
Objektum Orientált fejlesztési szemlélet ismerete
MVC megközelítés
HTML5, CSS3 részletes ismerete
jQuery alapos ismerete
Symphony 2 ismerete
ExtJS 4, 5 ismerete
Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
Szakmai angol nyelv ismerete

Előnyt jelent:
GIT vagy SVN tapasztalat
Bootstrap HTML, CSS, JS frameworkök ismerete
AngularJS ismerete
JAVA-s ismeretek
MongoDB ismeretek, gyakorlat
Linux rendszerek ismerete

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Jó körülmények
Fiatal, jó hangulatú csapat
Budapesti munkavégzés

Jelentkezni az allas[kukac]sinexrent.com–ra küldött önéletrajzzal és kísérőlevéllel lehet.

Ezekben kérlek, ne felejtsd el megírni nekünk, hogy miben tartod magad a legjobbnak, és mennyit akarsz keresni.

Irányár: 1 Ft

A hirdetéshez tartozó weboldal

Kattints ide: PHP programozó, fejlesztő állás Budapesten

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<

Térkép

Szóljon hozzá!

Biztonsági kód
Frissítés

(C) Minden jog fenntartva. ingyenesaprohirdetes.hu

Fel PC verzió